Gewestelijk Klein Biljart   SPORTJAAR 2019 - 2020
Voor Prom. - Retro's - Jaarkalender - Beletrooster en Forrad documenten. Zie nieuwe pagina PROM-DOC
           
  BEKER v. BELGIE BEKER v. BELGIE 25/12/2019 Uitsl R2 + Uitn R3  
    Wedstrijdblad      
    KLASSE UPDATE RONDE DATUM GF/Lokaal
VRIJSPEL 8de klasse - 30 Ptn 16/12/19 Uitn GF 18/01/2020 B.C. De Leug
7de klasse - 40 Ptn 22/12/19 Uitslag GF 22/12/2019 B.C. Arena
6de klasse - 55 Ptn 16/12/19 Uitslag GF 14/12/2019 B.C. De Ster 14:00
5de klasse - 70 Ptn 09/12/19 Uitslag GF 07/12/2019 De Middel 13:00
4de klasse - 90 Ptn 22/12/19 Uitslag GF 21/12/2019 B.C. Duffel-Oost 14:00
3de klasse - 120 Ptn 16/12/19 Uitslag GF 15/12/2019 B.C. K.O.T. Meer 13:00
2de klasse - 160 Ptn 09/12/19 Uitslag GF 07/12/2019 B.C. De Leug
1ste klasse - 210 Ptn 03/12/19 Uitslag R1 + Uitn GF 18/01/2019 K.B.C. Coloma 13:00
Exc. klasse - 300 Ptn 15/07/19 Deelnemers A'pen Nationaal
           
BANDSTOTEN 6de klasse - 20 Ptn 15/07/19 Zie District 07/03/2020 K.O.T. Goor 13:00
5de klasse - 30 Ptn 15/07/19 Zie District 13/02/2020 B.C. Daf 19:30
4de klasse - 40 Ptn 15/07/19 Zie District 08/02/2020 B.C. De Middel 13:00
3de klasse - 55 Ptn 22/12/19 Uistl R3 + Uitn GF 15/02/2020 De Deken 14:00
2de klasse - 80 Ptn 24/12/19 Ronde 1 22/02/2020 B.C. Herentals 13: 00
1° & Exc klasse - 110-150 Ptn 15/07/19 Deelnemers A'pen Nationaal
   
           
KADER 5de klasse - 60 Ptn 15/12/19 Uitslag GF 14/12/2019 B.C. Schil-Dorp 13:30
4de klasse - 90 Ptn 06/01/20 Uitn GF 14/01/2020 B.C. De Coeck
3de klasse - 120 Ptn 03/12/19 Uislag R1 + Uitn GF corr. 19/01/2020 B.C. Herentals 13:00
2de klasse - 160 Ptn 09/12/19 Uislag GF 08/12/2019 B.C. LUGO 14:00 uur
1ste & Exc klasse - 220-300 Ptn 15/07/19 Deelnemers A'pen Nationaal
           
DRIEBAND 6e klasse - 15 Ptn 15/07/19 Zie District 16/05/2020 B.C. Mister 100 14:00
5e klasse - 18 Ptn 15/07/19 Zie District 23/05/2020 Masters 14:00
4e klasse - 22 Ptn 14/08/19 Zie District 04/05 - 10/05/2020 De Kern
3e klasse - 27 Ptn 14/08/19 Zie District 02/05/2020 K.B.C. Carambol 14:00
2e klasse - 34 Ptn 15/07/19 Zie District 25/04/2020 Masters 14:00
1e klasse - 42 Ptn 15/07/19 Zie District 04/05 - 10/05/2020 D.B.C. De Leug
Exc klasse - 50 Ptn 16/09/19 GEW Voorronde 25-26 NVW
           
     Last update: 06/01/20 10:00